Naším cieľom je vaša spokojnosť.


To je jeden z dôvodov, prečo nezostávame iba pri kvalitných službách. Na základe dlhoročných skúseností a potrieb našich klientov sme vyvinuli vlastnú profesionálnu radu produktov starostlivosti o telo a vlasy, ktorú hodnotíme ako funkčnú a vysoko účinnú.


Produkty DNA Selfcare vlasovej a telovej starostlivosti považujeme za možnosť, ako si doma vytvoriť svoju vlastnú oázu pokoja a relaxu a rozmaznávať sa kvalitnou a šetrnou kozmetikou pre vaše telo, vlasy, aj myseľ. 

V našej rade profesionálnych produktov DNA Selfcare oslavujeme to, čo nám príroda dala. V tom najlepšom zložení a bez príkras veríme, že budujeme novú revolúciu vo svete krásy a služieb. Všetky produkty sú vyvíjané v prísnych laboratórnych podmienkach, pripomienkované odborníkmi a ich zloženie obsahuje až 98 % prírodných ingrediencií, ktorých pôvod poznáme.


Keďže čerpáme z vlastných a dlhoročných skúseností z prevádzky salónov krásy, naše know-how sme načapovali do flakónov s názvom DNA Selfcare. Primárnym obsahom týchto flakónov sú splnené požiadavky našich klientov a naše záväzky voči prírode a pokožke ako takej. 

Všetky produkty sú vyrábané v Európskej únii v zmysle fair trade, spĺňajú charakteristiku Clean kozmetiky, sú vegánske, netestované na zvieratách a obaly sú z recyklovaných plastov. Navyše, vyhovejú potrebám aj tej najnáročnejšej a citlivej pokožky, ktorú trápia lupiny, seborea či ekzémy. 


V portfóliu nájdete revolučnú vlasovú rutinu, ktorá pozostáva z troch krokov a troch produktov. V telovej starostlivosti zas ponúkame tri druhy sprchových gélov s nádhernými vôňami, z ktorých si určite vyberiete tú svoju.


Veríme, že týmto krokom vzniká nová kapitola pre váš a náš svet krásy.