Revolúcia vo vlasovej rutine

V čom je naša vlasová rutina výnimočná a lepšia ako vaše bežné umytie vlasov? V prvom kroku sa stretávate s takzvaným „pre-wash“ šampónom Cleanse & Rinse. Jeho zloženie pochádza z naturálnych zložiek a to hlavne z Aloe Vera, ktoré pokožku a vlas predčistí pred samotným umytím. Vďaka tomu pôsobia nasledujúce kroky vlasovej rutiny naozaj do hĺbky a nielen povrchovo.Tri kroky vlasovej rutiny: 

  1. Cleanse & Rinse Shampoo = čistenie, ošetrenie, upokojenie.
  2. Nourish & Volume Shampoo = výživa, objem, povzbudenie.
  3. Moisture & Texture Conditioner = hydratácia, textúra, pevnosť.Výsledok?
To najlepšie z vašej DNA!

1. Krok - Upokojenie, ošetrenie, čistenie

Cleanse & Rinse šampón

Čistiaci šampón pre absolútny pocit čistej pokožky hlavy. Upraví mazotok, čím sa znižuje aj frekvencia umývania vlasov a vlasy aj napriek silnému detoxikačnému efektu nevysuší. Zároveň nemá vplyv ani na čerstvú farbu vlasov. Vlasovú pokožku pripraví a umyje naozaj do posledného detailu. Vďaka jedinečnému zloženiu so základom z Aloe Vera je šetrný a vhodný aj pre citlivú pokožku a pokožku trpiacu lupinami, či seboreou. Pre najlepší výsledok odporúčame použiť ako prvý krok pri umytí a v druhom kroku aplikovať šampón Nourish & Volume Shampoo a následne kondicionér Moisture & Texture Conditioner.


2.   Krok - Vitalita, Objem, Výživa

Nourish & Volume šampón

Dodajte svojím vlasom výživu a objem bez kompromisov. Vďaka jedinečnému zloženiu s proteínom a betaínom vlasy posilní a dodá im naturálny objem bez zbytočného vysušenia vlasov a vlasovej pokožky. V prvom kroku odporúčame použiť Cleanse & Rinse šampón a v druhom kroku šampón Nourish & Volume. Teraz sú Vaše vlasy pripravené na nanesenie kondicionéra z dielne DNA Selfcare.


3.   Krok - Hydratácia, Textúra, Pevnosť

Moisture & Texture šampón

Posledným krokom vlasovej rutiny pozdvihnete hydratáciu vlasov na ďalšiu úroveň. S naturálnymi ingrediencami, ktoré ich vyživia presne tam kde potrebuješ. Vďaka argánovému oleju, aloe vera a proteínu slúži tento kondicionér nielen na prevenciu suchých koncov, ale aj ako dlhodobé posilnenie, hĺbková hydratácia a podpora pevnosti vlasov.