Filozofia

Podstatou DNA nie je meniť podstatu klienta, ale s rešpektom k individualite vyzdvihnúť jeho najlepšiu verziu.

Kvalita

Nadštandard je pre nás štandardom, ktorý patrí každému klientovi. Kvalitné služby v spojení s kvalitnými a zodpovedne vytvorenými produktami zaručia želaný výsledok.

Odbornosť

Svojich odborníkov si starostlivo vyberáme a dbáme na ich vzdelanie, profesionálny rast a pohodu. Lojálnosť je pre nás dôležitá a musí fungovať obojstranne. V celom kolobehu je však pre nás najdôležitejší klient a jeho spokojnosť.

Individuálny prístup

Každému klientovi sa venujeme individuálne podľa jeho preferencií a potrieb. Odborné poradenstvo a nadpriemerná starostlivosť je pre nás samozrejmosťou rovnako ako bezproblémový manažment termínov, vybavenie reklamácií či špeciálnych benefitov.   

Poctivosť

Skratky a kompromisy nám nič nehovoria. Našou víziou a prácou žijeme naplno, veríme v ľudskosť, osobný kontakt a poctivosť. Naším cieľom je ponúkať len to najlepšie a neuberať. 

Rešpekt

Odsudzujeme polarizovanie spoločnosti, body-shaming aj nedostatok tolerancie. Pre nás je každý klient osobnosťou a sústredíme sa výhradne na jeho spokojnosť. Záleží nám na zastúpení diverzity a veríme, že témy týkajúce sa krásy a zdravia majú spoločenský presah.

Spoľahlivosť

Voňavé, čisté a dizajnové prostredie, kvalitné produkty a profesionálny tím - aj to pre nás znamená bezpečie, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Naši odborníci sú vyškolení a overení a vedia reagovať aj na krízové situácie. 

Skúsenosti

Skutočná hodnota je ukrytá v 40 ročných skúsenostiach v oblasti krásy a zdravia. Spolu s inovátorskými ambíciami a výraznou osobnou angažovanosťou ponúkame to najlepšie, čo momentálne vieme.

Inovácie

Neustále vzdelávanie, sledovanie trendov a zlepšovanie na niekoľkých úrovniach prináša túžbu rozšíriť koncept DNA do online priestoru aj do ďalších miest a krajín. DNA má ambíciu nebyť vnímaný len ako salón krásy, ale ako značka, ktorá má čo ponúknuť. 

Originalita

V našom portfóliu ponúkame wellbeing a beauty produkty, ktorým veríme. Sústredíme sa na značky, ktorých filozofia súladí s tou našou a originalitu zastupuje naša vlastná vlasová a telová kozmetika. Všetky produkty značky DNA sú fairtrade, vegánske, vyrobené z 98% prírodných ingrediencií, vyvinuté a konzultované vlasovými odborníkmi v EÚ a netestované na zvieratách. Odrážajú kvalitu DNA a sú vhodné aj pre citlivú a problematickú pokožku.

Kvalita
Odbornosť
Individuálny prístup
Poctivosť
Rešpekt
Spoľahlivosť
Skúsenosti
Inovácie
Originalita

DNA.

S rešpektom k individualite.

S rešpektom k unikátnosti.

S rešpektom.