DNA.
Your Unique Personal Code.

Na začiatku stála mama s dcérou. Dnes budujú značku s hlbším zmyslom, ktorá v sebe prepája dlhoročné skúsenosti, odvážne vízie a dôraz na kvalitu aj estetiku. To všetko s energiou kumulovanou k tým najdôležitejším - ku klientom. 

DNA - tri písmená za ktorými treba hľadať silný akcent unikátnosti a individualizmu. Kód, ktorý v sebe ukrýva podstatu a srdečnosť rodinného beauty biznisu. Práve ten majú Dagmar a Karolína Volkov vpísaný vo svojej DNA.  40 rokov skúseností v oblasti krásy a zdravia, 12 rokov úspešne fungujúci salón krásy, dravosť a smelé plány začali dávať zmysel úplne novému brandu, ktorého názov odráža podstatu hneď vo viacerých smeroch.

„Chceme, aby každý náš klient cítil, že na nikom inom nezáleží. Nadštandard pre nás znamená nielen exkluzivitu, ale aj empatiu, osobný prístup a ľudskosť v jednom. Emócie a zmysel pre krásu vpísané do našej DNA formujú aj naše podnikanie.“

Karolína Volkov

Nielen obyčajné salóny krásy, ale zhmotnenie sebavedomej značky obhajujúcej kvalitné služby s rešpektom k individualite a potrebám každého zákazníka. Práve poctivosť, bohaté skúsenosti a ambície sú piliere, na ktorých môžeme stavať a nepoľavujeme.

Popri pôvodnom salóne DNJ na Einsteinovej ulici v Bratislave, vznikol v roku 2020 prvý salón krásy pod značkou DNA na Starých gruntoch a o dva roky neskôr aj DNA Eurovea, unikátny koncept šitý na mieru metropolitného klienta. 

V našom portfóliu nájdete nadštandardné služby týkajúce sa starostlivosti o pleť, vlasy, ruky a nohy, ale aj inovatívne procedúry, či produkty, ktorým veríme. Samozrejmosťou je ponuka všetkých služieb pod jednou strechou, školení profesionáli aj možnosť edukácie a osobnej konzultácie. Našim klientom ponúkame funkčnú a efektívnu starostlivosť, oddych mysle a podčiarknutie ich osobnosti. 

„Nič nedopĺňa výzor lepšie ako dobrý pocit. Krása totiž vychádza zvnútra.“

Dagmar Volkov