Sprievodca nákupom

Ak hľadáte pomoc ohľadom Vášho nákupu na našej webovej stránke, kliknutím na danú tému sa vám zobrazia detailné informácie. 

Ponúkame bezplatnú expresnú kuriérsku dopravu s online sledovaním pre všetky objednávky nad 50€.

Cena dopravy pri objednávkach do 50€ závisí od krajiny doručenia:

 • 3.90€ pre tieto krajiny: Slovensko
 • 5.90€ pre tieto krajiny: Česká Republika
 • 9.90€ pre tieto krajiny: Rakúsko, Maďarsko

Objednávku budete mať u vás doma do 2 pracovných dní po jej vytvorení.

Dopyt po určitých položkách môže byť veľmi vysoký a často sa môžu úplne vypredať prostredníctvom procesu predobjednávky ešte predtým, ako fyzicky dorazia na sklad. Výhodou zakúpenia položky predobjednaním je, že si zabezpečíte svoj produkt bez toho, aby ste riskovali, že sa položka vypredá krátko po tom, čo ju zaradíme do ponuky.

Produkty označené ako predobjednávka budú odoslané vo vopred určenom termíne, ktorý ľahko nájdete pod detailom produktu.

Ak vaša objednávka obsahuje predobjednávkový produkt a ďalšie položky, ktoré sú ale na sklade, upozorňujeme, že zadržíme celú objednávku od odoslania až do naskladnenia predobjednávkového produktu. Ak by ste chceli rozdeliť svoju objednávku, aby ste okamžite dostali naskladnené produkty, kontaktujte nás na eshop@dnabeauty.sk.

Upozorňujeme, že z času na čas môže dôjsť k oneskoreniu v dôsledku okolností, ktoré nemôžeme ovplyvniť. V prípade omeškania upozorníme všetkých dotknutých zákazníkov.

Svoju predobjednávku môžete kedykoľvek pred odoslaním zrušiť bez udania dôvodu.

Momentálne akceptujeme dobierku a platobné karty VISA, VISA Debit, MasterCard, Discover, JCB, American Express a Apple Pay. Pre vašu bezpečnosť sú všetky transakcie 100% šifrované.

Aby bola položka oprávnená na vrátenie, musí byť nepoužitá a v rovnakom stave, v akom ste ju dostali. Musí byť tiež v originálnom balení, nepoužitá. Na výmenu alebo vrátenie tovaru sa vzťahuje zákonom stanovená lehota 14 dní. Darčekové karty sú nevratné. 

Stačí nás kontaktovať na eshop@dnabeauty.sk s vašou požiadavkou vrátane čísla objednávky a informáciou, či chcete výmenu alebo vrátenie peňazí.

Po prijatí a kontrole vášho vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme dostali vašu vrátenú položku. Vaša refundácia bude spracovaná a finančné prostriedky sa automaticky pripíšu spôsobom, akým ste si zvolili, do 7 dní.

Ak nastal problém s refundáciou, prípadne vám prostriedky neboli pripísané na účet, kontaktujte nás na e-mailovej adrese eshop@dnabeauty.sk.

V prípade prijatia balíka obsahujúceho poškodenú položku nás kontaktujte na adrese hello@dnabeauty.sk ihneď po doručení zásielky. Uveďte číslo objednávky, priložte obrázok poškodenej položky a informujte nás, či si želáte tovar vymeniť, alebo refundovať hodnotu danej položky.

Akceptujeme iba položky, ktoré prišli rozbité a neboli použité. Z tohto dôvodu nás kontaktujte ihneď po obdržaní balíka.

Náš tím starostlivosti o zákazníkov je k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 16:00 (GMT +1). Kontaktujte nás e-mailom na info@dnabeauty.sk alebo na tel. čísle +421 940 944 664.

Radi vám pomôžeme s odpoveďami na témy :

    • Informácie o produkte
    • Otázky týkajúce sa doručenia
    • Výmena a vrátenie
    • Sledovanie objednávky
    • Spracovanie objednávky

Korešpondenčná adresa a predávajúci v Slovenskej republike je spoločnosť Volkov, s.r.o., Einsteinova 7, 851 01 Bratislava

registrovaná pod IČO: 52409601