Vegánska starostlivosť o telo

Náš prvý sľub samým sebe pri tvorení myšlienky DNA Selfcare bol vytvárať kozmetiku, ktorá bude funkčná a vysoko rešpektujúca nielen k samotným zákazníkom a ich potrebám, ale aj k prírodným zdrojom a všetkému živému.

Preto bol proces vývoja zdĺhavejší, keďže produkty sme počas jedného celého roka testovali iba my a naši odborníci.

DNA Body Care obsahuje 98% prírodných zložiek, ktorých pôvod do detailu poznáme. Je vyrábaná v zmysle fair trade, je vegánska a v žiadnom prípade netestovaná na zvieratách. Naše produkty vznikajú v EÚ a filozofiu s láskou k prírode podpisujeme aj obalovým systémom, ktorý pozostáva z recyklovaných plastov. Všetky produkty zodpovedne testujeme na vlastnej koži.


#vegan #crueltyfree #nottestedonanimals #certified

Vývojom DNA Body Care vznikla nová kapitola pre náš a váš svet krásy, kapitola v ktorej hrá hlavnú rolu vaše DNA. V rade našich profesionálnych produktov DNA SELFCARE oslavujeme to, čo nám príroda dala v tom najlepšom zložení a bez príkras. Všetky produkty zodpovedne testujeme a samy ich odporúčame. Veríme, že práve takto sa buduje nová éra vo svete krásy a služieb. S láskou k životu.


BODY CARE by DNA obsahuje trojicu sprchových gélov na ruky a telo s nádhernými prírodnymi vôňami a zložením, ktoré si okamžite zamilujete.

Kľúčové ingrediencie:

Betaín, čučoriedky, dula.


Notes:

Citrusy, kvety, bylinky, lotosový kvet, rebarbora, čučoriedky.