Ingrediencie

Starostlivosť o samého seba prichádza v súlade s prírodou a čistým svedomím. Produkty so základom z 98% prírodných zložiek, ktorých pôvod poznáme, nabité funkčnosťou a know-how.

Čučoriedky

Výťažok z plodov Vaccinium Myrtillus (čučoriedky) je vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam bežnou zložkou kozmetiky. Je bohatý na antokyány, flavonoidy a vitamíny a pomáha bojovať proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú starnutie a poškodenie pokožky. Jeho protizápalové vlastnosti pomáhajú upokojovať podráždenú pokožku a znižovať jej začervenanie. Extrakt tiež podporuje syntézu kolagénu, čím zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky. Vďaka svojim sťahujúcim vlastnostiam pomáha zjemňovať póry a vyrovnávať mastnú pleť. Okrem toho extrakt z ovocia Vaccinium Myrtillus prispieva k rozjasneniu pleti a zmenšeniu hyperpigmentácie, čím podporuje žiarivejší a rovnomernejší tón pleti. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu je vyhľadávanou zložkou prípravkov starostlivosti o pleť.

Nájdete v MONEY TALK Body Wash, NO RAIN, NO FLOWERS Body Wash.

Morský kel

Blue Seakale HC je vo vode rozpustný extrakt z morských rastlín pochádzajúcich z Crambe maritime, známeho aj ako Sea Kale (morský kel). Podobne ako pri strese, s ktorým sa rastlina stretáva vo svojom bežnom prostredí, Blue Seakale HC bojuje proti enviromentálnemu stresu, ako je UV žiarenie a mechanické zaťaženie (teplo), s cieľom chrániť farbu vlasov a zároveň zlepšiť ich celkový vzhľad.

Nájdete v CLEANSE & RINSE Shampoo, MOISTURE & TEXTURE Conditioner.

Aloe Vera

Má pozitívny vplyv na pokožku hlavy, zabraňuje tvorbe lupín a podporuje rast vlasov. Aloe vera je bohaté na aminokyseliny, vitamín A, kyselinu listovú a vitamín C, vďaka čomu prispieva aj k obnove oslabených a poškodených vlasov. Podporuje ich silu, zdravie a lesk. Aloe dokáže upokojiť svrbiacu pokožku hlavy a má dobrý účinok na čistenie mastných vlasov.

Nájdete v CLEANSE & RINSE Shampoo, MOISTURE & TEXTURE Conditioner.

Kokosový olej

Hlavnou zložkou kokosového oleja, ktorá sa podieľa na výžive vlasov zvnútra, je kyselina laurová. Tá zabezpečuje regeneráciu vlasového vlákna, zvyšuje jeho pevnosť a lesk a zabraňuje stratám proteínov, ktoré sú také dôležité pre zdravie vašich vlasov. Na rozdiel od iných olejov alebo krémov je molekulárna štruktúra kokosového oleja výnimočná tým, že dokáže preniknúť do vlasov okolo kutikuly a vyživuje ich smerom zvnútra von.

Nájdete v MOISTURE & TEXTURE Conditioner.

Dula

Duly sú malé stromy pochádzajúce z Kaukazu, ktoré sa dnes vyskytujú v celom Stredomorí. V staroveku sa ich zlatisté plody so zamatovou šupkou ponúkali novomanželom na znak lásky a plodnosti. Tvrdá, horká dužina sa po uvarení stáva sladkou a chutnou a konzumuje sa vo forme želé alebo rôsolov. V kozmetike pomáha organický extrakt z duly spevniť štruktúru pokožky a obnoviť jej pružnosť a tonus.

Nájdete v GLOWING AND GROWING Body Wash.

Hydrolyzovaný pšeničný proteín

Zvyšuje pevnosť pokožky a pomáha vytvárať film, ktorý udržiava vlhkosť a poskytuje žiarivosť. Zabraňuje vysušovaniu pokožky a zmenšuje výskyt vrások. Vyživuje a obnovuje vlasy, rozčesáva ich, dodáva im lesk a hydratáciu.

Nájdete v NOURISH & VOLUME Shampoo, MOISTURE & TEXTURE Conditioner.

Ginkgo Biloba

Ginkgo obsahuje silné antioxidanty, ktoré bojujú proti škodlivým účinkom voľných radikálov. Silná dvojka, ginkgo biloba a biotín, aktivuje prísun živín ku korienkom vlasov. Táto revitalizácia zabraňuje podráždeniu pokožky hlavy, vypadávaniu vlasov a podporuje tak zdravý a silný rast vlasov.

Nájdete v CLEANSE & RINSE Shampoo, MOISTURE & TEXTURE Conditioner.

Extrakt z koreňa lopúcha

Extrakt z koreňa Arctium Lappa, známy aj ako extrakt z lopúcha, sa často vyskytuje v prípravkoch na starostlivosť o pleť a vlasy pre svoje silné antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Pomáha upokojovať podráždenú pokožku, redukovať začervenanie a podporovať vyvážený vzhľad pleti.


Nájdete v CLEANSE & RINSE Shampoo, MOISTURE & TEXTURE Conditioner.

Citrusy

Výťažky z citrusov kontrolujú produkciu kožného mazu, čo prospieva najmä mastnejším typom pokožky. Esenciálne oleje a čisté prírodné šťavy z citrusov sú dôležitou súčasťou farmaceutických prípravkov a kozmetických prípravkov.


Nájdete v NOURISH & VOLUME Shampoo a GLOWING & GROWING Body Wash.

Betaín

Betaín je úžasná zložka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Pridáva sa aj do produktov starostlivosti o vlasy, aby zabezpečila hydratáciu pokožky hlavy. Rozmotáva uzlíky a robí ich hodvábne hladkými. Vďaka svojim zvlhčujúcim vlastnostiam je betaín dokonalým riešením pre suché a poškodené vlasy.

Nájdete vo všetkých produktoch DNA Selfcare.

Čučoriedky
Morský kel
Aloe Vera
Kokosový olej
Dula
Hydrolyzovaný pšeničný proteín
Ginkgo Biloba
Extrakt z koreňa lopúcha
Citrusy
Betaín